6 лютого 2020 року на кафедрі іноземних мов факультету іноземної філології відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з іноземних мов на неспеціальних факультетах.

Завдання олімпіади мали комплексний характер та передбачали оцінку знань та вмінь студентів з цілого ряду граматичних та мовленнєвих компетенцій.

Переможці  І етапу олімпіади представлятимуть  КПНУ імені Івана Огієнка на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади іноземних мов на неспеціальних факультетах.

Вітаємо переможців !!!

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНОЗЕМНИХ МОВ
на неспеціальних факультетах
(06.02.2020 р.)