31 травня 2021 року викладач кафедри іноземних мов факультету іноземної філології Дубінська А. В. провела профорієнтаційну бесіду у НВК№9 імені А.М.Трояна (директор Осадчук Наталія Вікторівна) на платформі Google Meet. Вона поспілкувалася з випускниками (учнями 11-Б класу, класний керівник Студенець Інна Вікторівна), розповіла про історію університету та відомих людей, які у ньому навчалися, ознайомила майбутніх абітурієнтів із правилами вступу до ЗВО у 2021 році, розповіла про специфіку навчання на різних факультетах нашого університету та відповіла на додаткові питання старшокласників. Викладач Дубінська А. В. запросила відвідати офіційну веб-сторінку нашого університету та звернула увагу на довідник абітурієнта КПНУ імені І. Огієнка, де вони зможуть більш детально та глибше ознайомитись із інформацією щодо правил вступу та спеціальностей у нашому університеті.

Профорієнтаційна бесіда у НВК№9 імені А.М.Трояна