Викладачами кафедри іноземних мов Трофименко А.О. та Крук А.А. було опубліковано навчально-методичний посібник “English for Students Majoring in Psychology and Special Education”. Посібник з англійської мови рекомендований здобувачам вищої освіти, які опановують соціономічні спеціальності, охоплює цілісний комплекс мовного матеріалу щодо розвитку навичок комунікативного мовлення, враховує інноваційні тенденції, перспективний досвід в умовах комунікативного контексту, орієнтуючи на диференціацію та індивідуалізацію навчання з урахуванням інтеграцій мовленнєвої діяльності. Актуальність посібника зумовлюється тим, що його розробка відповідає радикальним змінам, які здійснюються у національній системі вищої освіти в Україні, та сприяє формуванню у студентів професійно-мовної компетентності. Матеріал посібника забезпечує максимальне охоплення всіх видів мовленнєвої діяльності, сприяє використанню студентами ресурсів як активного, так і пасивного словникового запасу і додає динамічності навчального процесу.

НОВЕ НАДХОДЖЕННЯ НА КАФЕДРУ ІНОЗЕМНИХ МОВ