9 грудня 2021 року в рамках проведення Х Регіональної науково-практичної конференції «Методика викладання філологічних дисциплін у загальноосвітніх та вищих навчальних закладах України» відбулося засідання секції «Іноземні мови професійного спрямування» на базі кафедри іноземних мов. Учасники конференції виступили з доповідями та обговорили теоретичні й практичні аспекти методики викладання іноземних мов за професійним спрямуванням в контексті глобалізації та оптимізації сучасної освіти, окреслили проблеми та визначили подальші вектори діяльності кафедри для вирішення проблемних питань. До проведення конференції було залучено студентів, які активно долучилися до дискусії та висловили своє бачення окремих питань.

Засідання секції «Іноземні мови професійного спрямування»