Студенти першого та другого  курсу природничо-економічного факультету разом із  викладачем кафедри іноземних мов Анастасією Дубінською провели низку тематичних заходів до Дня навколишнього середовища. Під час тематичних занять студенти мали змогу ознайомитись із видами забруднень навколишнього середовища, які є поширеними у світі, виконати тест для визначення рівня свого залучення щодо збереження навколишнього середовища, а також дізнатися, яким чином кожен із присутніх може допомогти врятувати нашу планету в домашніх умовах. Наприкінці заняття студенти втілили свої знання та ідеї щодо збереження природи під час виконання мініпроєкту на тему ” I’ am prepared to change my lifestyle to save the Earth…”

Студенти другого курсу спеціальностей Облік і оподаткування та Менеджмент підготували презентації на тему ” Green Economy”, а саме розповіли та продемонстрували ідеї втілення зеленої економіки та виконання цієї концепції на практиці всесвітньо відомими й українськими корпораціями. Відтак студент Ярослав Катушинський розповів про компанію «Nike» та процес і результати втілення плану зі збереження навколишнього середовища на виробництві : виготовлення взуття та одягу із вторинної сировини, безвідходного виробництва та біорозкладного пакування.  Олег Кононов та Вікторія Грохольська у своїх презентаціях висвітлили питання екологічних підприємств в Україні, зокремана прикладі корпорації  «Roshen» і будівельної компанії  LLC «North-Ukrainian building company». Увагу було акцентовано на використанні сучасних екоматеріалів і найменших енергозатрат для будівництва офісних  і комерційних приміщень, жилих багатоквартирних і приватних будинків; модернізації устаткування на заводах для зменшення енерговитрат і викидів шкідливих речовин в атмосферу і гідросферу планети; введення повного електронного документообігу на підприємствах заради збереження лісів.

Зазначені заходи були проведені з метою підвищення рівня екологічної освіти молоді й залучення їх до активної діяльності зі збереження навколишнього середовища в ім’я сучасних і майбутніх поколінь.

День навколишнього середовища на кафедрі іноземних мов