1 листопада 2022 року з нагоди 300-річчя від дня народження Григорія Савича Сковороди, видатного українського просвітителя-гуманіста, філософа, поета і педагога, викладач кафедри іноземних мов Пясецька О. О. зі студентами 1 курсу педагогічного факультету спеціальностей “Музичне мистецтво” та “Образотворче мистецтво” провели виховний захід-вікторину “Григорій Сковорода. Що ми знаємо про нього?”
Студенти відповідали на запитання про життя та досягнення Григорія Сковороди, слухали доповіді та обговорювали найцікавіші моменти його біографії англійською мовою. Зокрема зосередили увагу на досягненнях Григорія Савича у сферах музики та іноземних мов. Адже крім того, що Сковорода був філософом та поетом, він також писав музику і співав у придворній капелі. Свої твори писав слов’яноукраїнською та книжною українською мовами, частину листування вів латинською мовою, вивчав грецьку, німецьку й гебрейську мови в Києво-Могилянській академії і навіть вів екстраординарний курс грецької мови у Харківському колегіумі.

Виховний захід-вікторина з нагоди 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди