9 листопада відбувся відкритий захід присвячений працівникам культури та майстрів народного мистецтва.  Його учасниками стали студенти 2 курсу педагогічного факультету (групи ODR1-B21) під керівництвом викладача кафедри іноземних мов Анастасії Дубінської. Вони мали можливість самостійно обрати представника культури, який їм до вподоби, та представити його у формі доповіді-презентації. Під час зустрічі було представлено діячів культури та мистецтва відомих не лише у своїх країнах, а й у цілому світі, таких як Сальвадор Далі, Енді Воргол, Ян Вермер, Едвард Роберт Х’юз, Рауф Хагігі та інші. Зокрема, студенти давали короткий біографічний опис кожного художника, розповіли про головний стиль, у якому вони працювали, описали найвідоміші картини митців, надали цікаві історії й факти пов’язані із їхнім створенням. Здобувачі освіти також пояснили, який вплив названі митці справили на мистецтво студентів закладу вищої освіти.

Захід до Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва на кафедрі іноземних мов