17 травня 2023 року викладачі кафедри іноземних мов Крук Аліна Анатоліївна та Городиська Оксана Миколаївна провели круглий стіл до дня науки на тему “Інноваційні технології навчання у вивченні професійної англійської мови” зі студентами 2 курсу педагогічного факультету. Під час заходу усі присутні отримали можливість ознайомитися з інформацією щодо використання основних видів інтерактивних технологій, інформаційних технологій, інформаційних та дослідних проектів, проектів-презентацій та ін. Студенти готували коротенькі доповіді та презентації. Захід був цікавим, продуктивним, а також важливим для розвитку науки та технологій. Учасники круглого столу зазначили, що отримані цінні знання та досвід будуть корисними для них в майбутньому.

Круглий стіл “Інноваційні технології навчання у вивченні професійної англійської мови” до дня науки