9 квітня 2024 року кафедра іноземних мов долучилася до організації звітної наукової конференції студентів і магістрантів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за підсумками науково-дослідної роботи у 2023-2024 навчальному році. Викладачі кафедри забезпечили роботу чотирьох підсекцій: «ESP тексти та особливості їх перекладу» (13 учасників), «Англійської мови» (11 учасників), «Іноземних мов» (13 учасників) та «Німецької мови» (6 учасників).  Студенти підготували доповіді англійською та німецькою мовами. Результати наукових досліджень студентів відзначались актуальністю, науковим підходом, фаховим спрямуванням відповідно до спеціальності, глибокою інформативністю, змістовністю та елементами наукової новизни. Студенти мали можливість презентувати свої наукові напрацювання та подискутувати стосовно подальших перспектив своїх наукових досліджень.

НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ І МАГІСТРАНТІВ ЗА ПІДСУМКАМИ НДР У 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ