Навчальний посібник з англійської мови “English for students of economics department” містить п’ять розділів основного курсу та охоплює професійно-орієнтовані теми з економіки, менеджменту, обліку і оподаткування, туризму та готельно-ресторанної справи. Окрім розділів основного курсу матеріал посібника містить граматичні тести. Організація матеріалу, тематичне наповнення та професійне спрямування навчального посібника мають на меті засвоєння, розвиток і вдосконалення мовленнєвих умінь та мовних знань в рамках теорії та ситуативного контексту.

Книга рекомендована студентам, магістрантам, аспірантам та викладачам економічних спеціальностей.

Новий навчальний посібник з англійської мови для студентів економічних спеціальностей