8 травня 2021 року кафедра іноземних мов у складі 5 осіб активно долучилася до партнерського проєкту соціальної дії «Unisport», який реалізовується спільно з Державним вищим навчальним закладом “Приазовський державний технічний університет” та Державним університетом «Житомирська політехніка». Викладачі кафедри та старший лаборант упродовж 45 хвилин стали одним цілим заради надважливої мети – привернути увагу та показати на власному прикладі переваги здорового способу життя, та звернути увагу до шляхів подолання викликів фізичного та психологічного вигорання періоду дистанційки та локдаунного синдрому в умовах пандемії, спричиненої Covid-19. Приємна музика, гармонійні рухи PortDeBras, які допомогли відчути гармонію з власним тілом, дружня атмосфера заходу зарядили енергією та позитивом на всі святкові дні та дозволили відчути себе частиною великої спільноти, яка робить корисну та благородну справу.

Проєкт UniSport в К-ПНУ імені Івана Огієнка