До дня науковця в Україні кафедрою іноземних мов було проведено ряд заходів:

11 травня 2021 року було проведено тренінг на тему: «Особливості впровадження інноваційних освітніх технологій у процесі вивчення англійської мови та їх практичне використання» старшим викладачем кафедри іноземних мов, кандидатом філологічних наук, Крук Аліною Анатоліївною;

12 травня відбулося засідання круглого столу зі студентами першого курсу природничо-економічного факультету на тему: “Екологічні наслідки спалювання сухої рослинності” (старший викладач кафедри іноземних мов Попадинець О.О.).

11-12 травня було проведено семінар зі студентами другого курсу фізико-математичного та історичного факультетів на тему: “Формування професійної іншомовної компетентності майбутніх фахівців”( викладач кафедри іноземних мов Дубінська А. В.).

День науковця на кафедрі іноземних мов