21 жовтня 2021 року на засідання кафедри іноземних мов було запрошено проректора з наукової роботи, доктора педагогічних наук, професора Миронову Світлану Петрівну. Обговорювалося питання про стан та завдання підвищення публікаційної активності науково-педагогічних працівників кафедри, в тому числі у наукових виданнях, що індексуються наукометричними базами Scopus таWeb of Science Core Collection. Світлана Петрівна звернула увагу на оновлені Ліцензійні умови провадження освітньої діяльності, які діють з 20 червня 2021 року, зокрема пункт 38, який визначає досягнення у професійній діяльності та вимоги до науково-педагогічних працівників, які задіяні в освітньому процесі. Проректор наголосила на важливості та необхідності дотримання Ліцензійних умов. Зокрема, звернула увагу на підпункт 1 п.38, який передбачає наявність не менше п’яти публікацій у періодичних наукових виданнях, що включені до переліку фахових видань України, до наукометричних баз, зокрема Scopus, Web of Science Core Collection. Світлана Петрівна наголосила на важливості, корисності та перспективності публікацій у журналах, що індексуються в Scopus, Web of Science Core Collection. Наявність даних публікацій є необхідною умовою пошуку інвесторів для проєктів, подачі заявок на гранти та значно збільшує шанси на отримання позитивних результатів. Статті у виданнях бази даних Scopus допомагають розвивати наукову діяльність в університеті, дають  можливість науково-педагогічним працівникам розвивати свою дослідницьку діяльність, отримувати своєчасну інформацію про цитування, моніторинг популярності статті, відкривають перспективи академічної взаємодії, допомагають прогнозувати подальший хід дослідження. Такі зустрічі є змістовними, необхідними та корисними для співробітників нашого університету.

Засідання кафедри