20 травня 2022 року на кафедрі іноземних мов було проведено тренінг на тему: “Важливість вивчення професійно-орієнтованої англійської мови”, до якого долучились студенти першого курсу фізико-математичного факультету.

Ми усі знаємо, що переваги володіння англійською мовою поширюються не лише на соціальне життя кожної людини, а й на професійне, тому важливість вивчення професійно-орієнтованої англійської мови в наш час зростає з кожним днем.

Під час тренінгу розглядались актуальні проблеми стосовно професійно-орієнтованого навчання англійської мови студентів фізико-математичного факультету, а також інтенсифікації та оптимізації навчання професійно-орієнтованої англійської мови на сучасному етапі розвитку інформаційного суспільства. Саме ці питання набувають особливої актуальності у зв’язку з тим, що роль іншомовного спілкування в професійній діяльності сучасних фахівців постійно зростає.

Тренінг на кафедрі іноземних мов