Здоров’я — найцінніший скарб людини, адже лише здорова людина може почуватися веселою, щасливою, повною сил та енергії. Кожна людина і особливо молодь повинна дбати про своє здоров’я. Найперше це стосується студентів, які присвячують навчанню багато часу, що зумовлює малорухомий спосіб життя.
16 березня 2023 року у рамках роботи гуртка «Інноваційні технології у навчанні іноземних мов професійного спрямування» при кафедрі іноземних мов з ініціативи ст.викл. Глушковецької Н. А. відбувся захід «В здоровому тілі – здоровий дух». Студенти ІІ курсу факультету фізичної культури ознайомилися із різними типи фізичних вправ, відпрацювали вокабуляр, виконуючи лексичні завдання та наочно демонструючи їх виконання, ознайомилися із англійськими прислів’ями про здоровий спосіб життя, переглянули презентацію та відео. Дякуємо студентам що долучилися до організації та проведення заходу за креативність, активність та ініціативність.

Захід «В здоровому тілі – здоровий дух» на кафедрі іноземних мов