17 березня на кафедрі іноземних мов викладачем Анастасією Дубінською було проведено виховний захід на тему “Saint Patrick’s Day” для студентів 1 та 2 курсів історичного та педагогічного факультетів (IstP1-B22, ODR1-B21, MM1-B21, OMx1-B21). Під час його проведення здобувачі мали змогу дізнатися історію святого Патріка, значення основних символів свята та традиції і звичаї святкування Дня Святого Патріка в Ірландіï та США. Варто зазначити, що студенти мали можливість зіграти у комунікативну гру “Who am I?”, яка базувалася на темі символів даного свята. Суть її полягає в тому, що ведучий записує на стікерах імена вигаданих або реальних персонажів за кількістю учасників гри. Потім він клеїть стікери на чоло учасників, тож кожен міг  побачити, якими персонажами є інші, але не тільки він сам. Завдання кожного учасника здогадатися, який він персонаж. Для цього учасник гри повинен ставити запитання, на які можна відповісти тільки так чи ні, наприклад: Am I a man? Am I alive? Am I an actor? Have I got brown eyes? та інші. Студенти-митці мали можливість втілити свої таланти та навички при виконанні завдання “Irish Jig”, окрім того, що вони мали відповідати на цікаві питання стосовно свята та його символів й легенд, а ще могли зобразити типового лепрекона та створити ідеальну пару взуття для даного персонажа.

Отже, даний захід був не лише інформативний та навчальний, а й інтерактивно-розважальний, що дало змогу студентам у невимушеній атмосфері дізнатися нові факти з лінгвокраïнознавста й використати свої знання та навички з іноземноï мови для успішного виконання завдань.

Відзначення Дня Святого Патріка на заняттях з англійськоï мови