20 березня 2023 року студенти 1 та з курсів історичного факультету (IstP1-B20, IstP2-B20, IstA1-B22, P1-B22) разом із викладачем кафедри іноземних мов Анастасією Дубінською провели тренінг, приурочений до Міжнародного Дня Щастя. Заняття почалося зі створення мапи думок, де головним завдянням було підібрати для кожного студента власного твердження щастя. Далі, здобувачі та викладач створили 10-хвилинний conversation corner, де кожен студент отримував питання на тему щастя і мав дати відповідь на нього, наприклад:  Розкажіть про найщасливіший момент з вашого дитинства? Що робить вас щасливим кожного дня? Чи потрібні вам гроші, щоб почуватися щасливим? та інші. Згодом, студенти мали можливість перевірити свої навички аудіювання, оскільки перед ними стояло завдання прослухати подкаст відомого архітектора та письменника Грехама Хілла на тему «Менше речей, більше щастя», після чого вони виконали низку завдань, які базувалися на інформації з аудіо запису і подискутували з основних тез та думок автора. На завершення даної теми, розглянули статтю на тему «7 порад як стати щасливими», обговорили, чи студенти дотримуються даних порад у повсякденному житті і поділилися своїми особистими порадами як бути щасливими кожного дня.

Насамкінець дійшли висновку, що сьогодні, у час війни, дуже складно бути щасливим, але все одно можна знаходити трохи позитиву у спілкуванні із людьми, у добрих справах та словах підтримки. Отже, the time to be happy is now, the place to be happy is here,the way to be happy is to make others so-Rober Green Ingersoll.

Захід до Міжнародного Дня Щастя на кафедрі іноземних мов