З 26 квітня по 31 травня 2023 року викладачі кафедри іноземних мов кандидат педагогічних наук, доцент Трофименко Анастасія та кандидат педагогічних наук, старший викладач Городиська Оксана брали участь в тренінговій програмі «Навчання через дослідження», організованій та проведеній науковим відділом універстету. Викладачі набули нового досвіду та фахових компетентностей, які дозволяють формувати освіній процес на дослідницькій основі та впроваджувати компетентнісний підхід до викладання іноземної мови. Дякуємо спікерам, науковому відділу та проректору Світлані Мироновій за вдало реалізовану ідею, чудову організацію та можливість «прокачати» свої знання та вміння.

Участь науково-педагогічних працівників кафедри іноземних мов у тренінговій програмі «Навчання через дослідження»