23 травня 2023 року відбулася зустріч члена комісії з питань академічної доброчесності від факультету іноземної філології старшого викладача кафедри іноземних мов Городиської Оксани Миколаївни з науково-педагогічними працівниками факультету іноземної філології. Городиська О.М. ознайомила присутніх з Положенням про врегулювання конфліктних ситуацій в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка. Присутні переглянути презентацію, де були висвітлені основні напрями, порядок та процедура врегулювання конфліктних ситуацій. Також на зустрічі науково-педагогічні працівники факультету ознайомилися з основними термінами, які вжито в Положенні, обговорили шляхи протидії сексуальним домаганням, булінгу, дискримінації, утискам та гендерній нерівності. Член комісії з питань академічної доброчесності наголосила, що в університеті функціонує скринька довіри з метою оперативного реагування на можливі конфліктні ситуації та задля надання інформаційної та консультаційної підтримки учасникам освітнього процесу. Положення спрямоване на створення в університетській спільноті особливої морально-інтелектуальної атмосфери, побудованої на повазі до загальнолюдських цінностей; формування творчої особистості як носія високої культури та стійких моральних принципів; створення здорового психологічного клімату.

Зустріч з питань академічної доброчесності