26 травня 2023 року в рамках проведення профорієнтаційної роботи старшим викладачем кафедри іноземних мов Городиською Оксаною Миколаївною було організовано екскурсію здобувачів середньої освіти Кам’янець-Подільського ліцею № 9 імені А. М. Трояна до музею університету. Завідувач музею Паур Ірина розповіла про основні етапи розвитку та становлення нашого університету, відомих представників університетської спільноти минулого та сьогодення. Учні 10-А класу жваво цікавилися історією університету, експонатами, які представлені в музеї, та їх походженням, спортивними досягненнями наших здобувачів та випускників. Також майбутні абітурієнти відвідали центр польської мови та культури, де зустрілися зі здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності «Середня освіта (Польська мова і зарубіжна література)». Студенти-полоністи розповіли про своє навчання в університеті та чому вони обрали спеціальність, пов’язану з польською мовою. Перед присутніми виступила кандидат філологічних наук, доцент кафедри слов′янської філології та загального мовознавства Білоусова Тетяна Павлівна. Пані Тетяна розповіла про свій власний шлях до філології та дисципліни, які вона викладає, ознайомила школярів зі спеціальностями, які можна здобути на факультеті іноземної філології, окреслила переваги та перспективи навчання в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка. Так відбулося перше знайомство школярів з нашим університетом, який, ми щиро сподіваємося, стане в майбутньому їхньою alma mater.

Екскурсія здобувачів середньої освіти Кам’янець-Подільського ліцею № 9 імені А. М. Трояна до музею нашого університету